Savanorystė. Savanorystė yra vienas iš būdų padėti kitiems ir išreikšti save. Tai galimybė pažinti kitokį pasaulį, atrasti naujų draugų ir suvokti dovanojimo džiaugsmą. Kviečiame norinčius savanoriauti ir padėti mūsų namų veikloje.

Savanoriai gali įsijungti į vaikų ugdymo programą, senjorų užimtumo programą, taip pat padėti rengiant šventes, susikaupimo vakarus ir pan. .

Kad savanoriams būtų lengviau įsijungti į darbuotojų ir savanorių kolektyvą vyksta savanorių susirinkimai, kuriuose aptariame, kaip sekasi savanoriauti, mokomės naujų dalykų, kalbame savanoriams aktualiais klausimais.

Praktika. Šv. Kryžiaus namuose galima atlikti socialinio darbo ir socialinės pedagogikos praktikas. Turime pasirašę bendradarbiavimo sutartis su Mykolo Riomerio ir Vilniaus pedagoginiu universitetu. Tačiau praktiką gali atlikti ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, jei sutinka jų mokymo įstaigos. Taip pat mūsų namuose mokyklų ir gimnazijų moksleiviai gali atlikti socialinę praktiką.

Norintiems aukoti: Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų Šv. Kryžiaus namai. Organizacijos kodas: 192059674; AB „Swedbank“, banko kodas 73000 A/S LT7673000101 2071 8486.

Bendradarbiavimas. Galimas bendradarbiavimas su organizacijomis, kurios norėtų rašyti projektus, siųsti savo klientus mums ir pan.

Visos Teisės Saugomos ©2010-2021    www.vargdieniu.lt