"Labai branginu galimybę gyventi šiame namelyje ir visą laiką praleistą čia. Drąsiai galiu vadinti šiuos metus geriausiais mano studentavimo metais "

"...gyvenimas studenčių namuose šiuos metus buvo viena geriausių patirčių mano gyvenime. Be abejonės, čia sužinojau daug naujų dalykų, gilinau savo tikėjimą, augau dvasiškai, galbūt net galima teigti, kad įgijau šiek tiek daugiau drąsos kalbėti prieš daugiau negu vieną žmogų. Ir kai žinau, kad galiu dar vienus metus gyventi tokioje aplinkoje, aš negaliu nepabandyti pasinaudoti tokia proga. :)"

"Po metų gyvenimo jaučiuosi radusi savo vietą bendruomenėje, šiuos metus namelyje jaučiausi laiminga, todėl norėčiau šią nuostabią galimybę išnaudoti iki galo".

"Ar pasaulis yra gražus? Ats. TAIP"

"Gyvenimo metai čia – buvo vieni iš gražiausių studijų metų gyvenimo metų Vilniuje. Čia patyriau ir išmokau daug dalykų, tapau labiau bendruomeniškesnė".

„Dėkoju Viešpačiui už šiuos pusantrų metų. Aš čia buvau be galo laiminga. Žinau, kad gal daug ką dariau ne taip, tačiau dėkoju, kad priėmėt mane... Man šis laikas buvo dovana".

Visos Teisės Saugomos ©2010-2023    www.vargdieniu.lt