Seserys, trokšdamos konkrečiai įgyvendinti Evangeliją ir tęsti Jėzaus meilės ir gailestingumo misiją, tarnauja pagalbos reikalingiems dvasios ir kūno vargdieniams. Padėdamos žmonėms kelyje į Dievą, darbuojasi įvairiose srityse, administruodamos senelių globos namus Marijampolėje, socialinės veiklos namus Vilniuje ir Kaune, vaikų globos namus Marijampolėje. Taip pat globoja vaikus ir senelius Rumbonyse, Alytaus raj.

Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu kviečiame skirti iki 1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pasirinktai mūsų administruojamai organizacijai.

Nuo 2020 m. paramos gavėjams galima skirti tik iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2 proc.). Daugiau informacijos  galite rasti VMI internetinėje svetainėje.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. prašymus skirti dalį pajamų mokesčio paramai teikiame tik elektroniniu būdu - VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS).

Norint paremti mūsų veiklą 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už praėjusius metus (forma GMP 308). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 1,2 procentų sumos pervedimo. Prašymą pervesti 1,2 % pajamų mokesčio sumos reikia pateikti iki gegužės 1 dienos.

Paramą galite pervesti, užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos prašymo formą FR0512 versija 04

Prašymą dėl paramos perdavimo iki gegužės 1 d. galima pateikti keliais būdais:

  1. elektroniniu būdu per EDS (https://deklaravimas.vmi.lt);
  2. prašymą galima pateikti ir per  e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).
  3. kompiuteriu nesinaudojantys ar interneto ryšio neturintys, tačiau dalį pajamų mokesčio paramos gavėjams norintys skirti gyventojai visą reikiamą pagalbą gali gauti tiek atvykę į VMI gyventojų aptarnavimo padalinius, tiek paskambinę Mokesčių informacijos centro telefonu 1882. Prašymus EDS sistemoje taip pat galima užpildyti bei pateikti ir visoje Lietuvoje veikiančiuose Viešuosiuose interneto prieigos taškuose, į kuriuos tam tikru laiku atvyks ir VMI specialistai. Aktualią informaciją paramos gavėjai ir ją teikiantys gyventojai taip pat gali rasti šiai temai skirtoje VMI svetainės skiltyje, kuri nuolat pildoma.

Prašymo FR0512 versija 04 formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, rasite čia.

„Tu palaikai savo ištikimos meilės sandorą su savo tarnais,
kurie yra tau ištikimi visa širdimi." (1 Kar 8, 23)

Tegul Dievas Jums atlygina už gerus Jūsų darbus!

Visos Teisės Saugomos ©2010-2023    www.vargdieniu.lt